Izborno- izvještajna skupština

Izabrana nova radna tijela Udruge

Udruga vinogradara, vinara i voćara Općine Kaptol održala je svoju redovitu izvještajno-izbornu skupštinu. Skupštini je prisustvovalo 113 od ukupno 164 člana Udruge. Kako je Skupština imala izborni karakter, ponovno su birana tijela Udruge. Za predsjednika je ponovno izabran Ferdinand Novak, za tajnika Mile Pavičić, za blagajnika Josip Novak, te za dopredsjednike Zdravko Hamžik i Zvonko Svoboda. Novi članovi Upravnog odbora su: Ferdinand Novak, Mile Pavičić, Slavko Bartolović, Dragutin Perić, Ivica Mijoković, Vladimir Čakalić, Mirko Štefka, Danica Toman, Zdravko Novak, Josip Pranjić, Slavko Pavelka, Josip Novak, Zdrvko Hamžik, Zdravko Gril, Hrvoje Pavlović, Zvonko Svoboda, Damir Matešić, Damir Kovačević i Josip Soudek. Novi Nadzorni odbor predstavljaju:  Matija Mikić, Marko Pranjić i Dražen Čakalić. Osim tijela Udruge, na Skupštini su doneseni: Program rada i Financijski plan te izvješća o radu.
Što je sve učinjeno unazad ove 4 godine može se pročitati iz izvješća predsjednika.

Izvejće o radu 2007. - 2011.  IZVJEŠĆE.pdf