13. Županijsko ocjenjivanje vina „VINO-KAP„ 2020.

Uslijed  kratkoće  vremena te još i  dalje  nejasne epidemiološke  situacije  ove  godine  ocijeniti  će  se  sva  vina  (bijela, crvena i pjenušci)  samo  iz  naše  županije  bez  međunarodnog  ocjenjivanja  i  vina  pinot  sivi  kao posebne  sorte. Uzorci  vina  moraju  imati  svu  odgovarajuću  analizu  koju  radi  Veleučilište  u Požegi  -  laboratorij u Podgorju  u terminu od  08.06. – 26.06. 2020  od  7 – 14,00  sati,  a svi  uzorci  komisiji  moraju  biti  predani  zaključno  sa  03.07.2020. (petak)  u Kaptolu. Ocjenjivanje  će  biti  organizirano  pod  pokroviteljstvom  Požeško-slavonske županije  i Općine  Kaptol , a proglašenje pobjednika i uručenje  nagrada biti će  upriličeno na „Pudarijadi“ u Kaptolu   ukoliko to budu  okolnosti  dozvoljavale.