Ocjenjivanje vina u Kaptolu

Udruga vinogradara vinara i voćara „VINO-KAP“ i ove godine je godine organizator ocjenjivanja vina u Kaptolu. Vina se u Kaptolu ocjenjuju po 12. put, a ocjenjivanje se vrši u nekoliko kategorija. Ocjenjivanje vina održat će se u Kaptolu 29. i 30. travnja 2019. godine, dok je proglašenje pobjednika i predstavljanje rezultata predviđeno za 18. svibnja 2019. godine. Uzorke za ocjenjivanje potrebno je dostaviti najkasnije do 19. travnja. 12. Ocjenjivanje vina u Kaptolu održava se pod pokroviteljstvom Požeško-slavonske županije i Općine Kaptol. Ocjenjivačku komisiju i ove će godine činiti poznati i priznati, certificirani enolozi. Za sve detalje, kontakt osoba je Damir Matešić 099/231-0233.

 

Prijavnica - Županijsko ocjenjivane vina

Prijavnica - Ocjenjivanje vina pinot sivi 

Prijavnica - Međužupanijsko ocjenjivanje vina 

Prijavnica - Međunarodno ocjenjivanje vina