Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

VINO-KAP ocjenjivanje vina u Kaptolu

Poznati i priznati vinari i enolozi sa pšodručja kutjevačkog vinogorja čine strčnu komisiju koja će i ove godine ocijeniti sve pristigle uzorke. Sve detalje oko predaje uzoraka, uzorkovanja i tome slično možete pronaći u prijavnici koja se obvezno popunjava za svaki uzorak vina, a nalazi se u prilogu ovog teksta. Ocjenjivanje vina održava se pod pokroviteljstvom Požeško-slavonske županije uz supokroviteljstvo Općine Kaptol i Ministarstva poljoprivrede. Proglašenje pobjednika bit će 19.05.2018. (subota) na festivalu "SLANVIN". 

Prijavnica - Županijsko ocjenjivanje vina 

Prijavnica - Međužupanijsko ocjenjivanje vina 

Prijavnica - Međunarodno ocjenjivanje vina 

Prijavnica - Ocjenjivanje vina sorte pinot sivi

 

Slideshow CK