Degustacije vina 2020.

Udruga   vinogradara , vinara  i  voćara   provela  je  i  ove  godine  .“ degustacije  i  ocjenjivanje   „  vina  za  svoje   članove u  suradnji   sa   vinskim  stručnjacima  - enolozima  iz  naše  županije . To  je  suradnja  i  koju  udruga  provodi  već  niz  godina  tj.priprema   „ naših  vina  „   za   12. Županijsko  ocjenjivanje   vina   u Kaptolu . Ove  godine  Degustacije  i  ocjenjivanje  organizirano  je  u  4.  Grupe, sa 23  člana   i  68  uzoraka . Enolozi  su  zajedno  sa  članovima  udruge  analizirali  i  ocijenili  svako  vino  , te uputili  primjedbe  ili  pohvale vlasnicima  uzoraka. Svake  godine  „naša vina„  su  sve  bolja,  bez  mana  i primjedbi  ali  još  uvijek  nemamo  vrhunska vina. Ova  „praktična nastava„  vrlo dobra je edukacija za sve mal i  velike  vinare koju  udruga prakticira i provodi  zajedno  sa   enolozima  i poznatim  vinarima  našeg  kraja .  

 

  1.  Grupa 

Novak J. Pranjić  M.Fistrić J.Zubović V.Valentić i.Čakalić V.Šmitpeter  Z.  -                                                  

enolozi:  Josip  Mesić, D.Klemenić,I.Malčić

  2.  Grupa 

Vidić J. Kovačević I.Perzel  Z.Šimić  Z. Štimac  M.Pejković  Ž. Budimlić  S.Šošić J

Enolozi:  Josipović  Goran , Perak  Mladen

  3.  Grupa  

Raić  V. Mikić D. Došen T.Pavlović  H. Perić  S.

Enolozi   :  Marinclin Ivan , Lukić  Petar 

  4. Grupa 

Vinarija  Kaptol, Pranjić  J. Novak  F. Čakalić  D. Štefka  M. Ciganović D. 

Enolozi  : Perak   Ivica  , Anita  Jurčić , Pero  Živković

 


Ispis   E-mail