Radionica iz Nacionalnog programa pomoći sektoru vina, Kutjevo, 10.12.2014.

Radionicu će voditi Ministarstvo poljoprivrede, Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju i Udruženje vinarstva pri HGK.
Radionica za područje Požeško-slavonske županije, Virovitičko-podravske i Brodsko-posavske županije  održati će se 10.12.2014. u 11 sati (srijeda) u Kutjevu (Kino dvorana-nasuprot gradske kuće- Trg Graševine). Predviđeno trajanje radionice je 3 sata.
Za detaljne informacije možete kontaktirati tajnika Udruženja vinarstva Igora Barbarića, na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Pozivamo Vas da dođete na radionicu i molimo potvrdu dolaska do 09.12.2014. na tel : 034/273-260, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..