Udruga V.V.V. ponovno u Mađarskoj

kuhanje  „ mađarskog  kotlića „  , ocjenjivanje  vina  i bogat  kulturno – umjetnički  program.  Naša  udruga  predstavila  je  20  uzoraka bijelih  i  crnih  vina  na  ocjenjivanju , te ostvarila  zapažen  rezultat. Zlatnu  medalju dobio  je  Vladimir  Čakalić  za  graševinu kasnu  berbu  2012. dok  su  srebrene  medalje  dobili :  Marko  Pranjić,  Dražen  Čakalić , Hrvoje   Pavlović,  Ferdinand Novak,  Slavko Pavelka,  Marko   Miholić ,  Tomislav   Došen,  Ivan  Valentić, Brončane  medalje  su  dobili:  Zdenko  Perzl  i  Darko  Banović. Ostala  vina  su  bila  ocjenjena  kao  „ dobra  vina„.  Članovi  „ kuharskog tima „Vlado  Zubović Ivan  Valentić i Ivan  Kralik  bili pobjednici  u kuhanju „ mađarskog  kotlića„ . Između  90  uzoraka  najbolji  je  bio „ kotlić „Udruge“  V.V.V. općine  Kaptol za koji  su  dobili  pehar  i priznanje. „ Bili  smo  zadovoljni  i ponosni  što  smo  pred 3000  posjetitelja  primili  ova  priznanja i svojim doprinosom uveličali Dan općine  Buzsak. Zahvalni  smo  domaćinu  gosp. Lajošu Karla, načelniku općine i njegovoj ekipi  na gostoprimstvu  u ova  dva  dana  druženja  i  boravka  u općini  Buzsak  i  okolici.„   –   rekao    je   predsjednik   udruge  Ferdinand  Novak.