Allan Starski posjetio je naš podrum

Udrugu  „VINO-KAP„  i  Općinu Kaptol, a u sklopu 26. Jednominutnog filma posjetili su sudionici ovog Svjetskog  festivala. Ukupno  je u subotu 26.05.2018.  u  podrumu  udruge  bilo  67   (producenata, scenarista, režisera…  iz  12  zemalja  : Španjolska, Italija, Koreja, Mađarska, Srbija, BiH, Engleska  ….) . Među  istaknutim i poznatim  svjetskim  filmskim  stručnjacima bio je i gosp. Allan Starski dobitnik  oskara -  Zlatni  globus   za  scenarij   filma  „Šidlerova  lista„ Svi oni imali su priliku degustirati i kušati nekoliko vina iz vinarije Visia aurea iz Kaptola.

Cijelu degustaciju priredili su Udruga i navedena vinarija, a gosti su  bili  iznimno  zadovoljni  prijemom i  vinima . Suradnja  između  organizatora  Festivala  Jednominutnog  filama u Požegi  i  Udruge  „VINO-KAP „ traje uspješno već nekoliko godina.