D A N I „ S Y N G E N T A „ 2 0 2 3.

Udruga   vinogradara, vinara  i  voćara  „ VINO -  KAP  „  Kaptol  u  suradnji  sa poslovnim  partnerom  „  SYNGENTA  „  d.o.o.  proizvođač  zaštitnih   sredstava  bila  je  domaćin    20.07. 2023 .  u  Kaptolu  .  prezentacija  „ Zaštita  vinograda  „  te primjena   sredstava kroz  kalendar  zaštite .  Poznata  tvrtka  poziva  svoje  partnere  - korisnike  na zajedničku prezentaciju  starih i  novih  proizvoda  i  primjena  istih . Godina  je  vrlo  loša  za  proizvođače  grožđa  i  proizvođači zaštitnih  sredstava  svojim stručnim  savjetima  sudjeluju  u pomoći , kako  bi  zaštita  bila  što  učinkovitija  . To  govori  i  veliki  odaziv  i zainteresiranost  članova  udruge  za ovaj  skup  .   Predavanje , prezentaciju  i  primjenu starih  i  novih  proizvoda  tvrtke  „ Syngenta „  doo   predstavio  je   Željko  Kasapović , dipl. ing.         te uručio  prigodne  poklone  uzvanicima  .

 Skup  je  održan  u  vinogradu  Dalibora   Mikića  -  pokusi  .

Predsjednik  udruge Ferdinand  Novak  zahvalio  se   predstavniku  tvrtke   „ Syngenta „  doo   na  dolasku  i  suradnji , te pozvao  sve  na  zajedničko   druženje  .       

  


Ispis   E-mail