20. Godišnja izvještajna skupština

  1. GODIŠNJA IZVJEŠTAJNA   SKUPŠTINA   UDRUGE  „  V I N O  -  K A P  „

Udruga   vinogradara , vinara  i  voćara   „  VINO  -  KAP  „  održala  je  20. godišnju  izvještajnu   Skupštinu . Skupština  je  održana u prostoru vinskog  podruma  udruge  . Uz  pozdravnu  riječ predsjednika  Ferdinanda  Novaka   prijedloga  radnih  tijela i dnevnog   reda  Skupštine  ,  izješća  o  radu   Udruge  podnijeli  su  :   Mile  Pavičić  -  tajnik,  Josip  Novak  -  blagajnik  , Dalibor   Mikić   -  nadzorni  odbor . Plan  rada i financijski  za 2023.   predložio  je  predsjednik  a na prijedlog  U.O.   Glasovanjem  su  usvojeni  svi  izvještaji  kao  i  novi  plan   rada  i  financijski  plan za  2023.  U planu  je  i  prijedlog o  realizaciji  20. obljetnice   osnivanje  udruge  -  jesen  2023.  Po završetku rada skupštine upriličeno  je  zajedničko   druženje  članova  i  gostiju  .


Ispis   E-mail