12. Izvještajna godišnja skupština

izvjestajna skupstina 14 20160704 1518317409Udruga vinogradara vinara i voćara „VINO-KAP“ održala je dana 22.06.2016. godine svoju redovitu godišnju, 12. Izvještajnu skupštinu. Uz članove Udruge, istoj su prisustvovali predstavnici drugih udruga s područja Općine Kaptol te predstavnici Općine. Predsjednik Udruge iznio je dateljno što je i koliko utrošeno u 2015. godini. Udruga je kao i dosadašnjih godina organizirala mnoga događanja (vincelovo, ocjenjivanje vina, pudarijada, Martinje, …) te je za iste manifestacije utrošeno nešto više od 20.000,00 kn.

Premda je već prošlo polovica godine, plan je iste manifestacije održati i u 2016. godini te uz manifestacije uložiti sredstva u vlastiti vinski podrum te u nabavku nove, zajedničke preše. Kroz daljnje godine plan je uređenje mini. laboratorija, te čvršće udruživanje kroz zadrugarstvo pojedinih članova. Glavni i osnovni zadatak Udruge i dalje će biti promocija vina te pomoć članovima pri prodaji grožđa.

Ispis   E-mail